Omul este o fiinta tare ciudata. Toata viata alearga dupa ceva ce crede ca-l va face fericit si cand i se indeplineste dorinta isi pierde si interesul si fericirea si omul se intoarce la vechea stare de blazare sau chiar mai rau nefericire. De ce nu reseste sa-si gaseasca fericirea si sa fie multumit cu propria fiinta si bogatie de caracteristici si-si cauta fericirea la lucrurile din exterior? Autor necunoscut.
Sparanghel gratinat cu cartofi noi si bacon
-
*De cand a inceput sezonul sparanghelului nu a fost saptamana in care nu
pregatesc macar de doua ori pe saptamana o reteta cu sparanghel. Ei bine,
d...
1 day ago

0 comments:
Post a Comment